özel kaş tıp merkezi

1997 yılında Kaş Sağlık Hizmet ve Ürünleri Kimya San.Tic. Ltd. Şti. bünyesinde Güneşli bölgesinde hizmet vermeye başlayan merkezimiz, 2009 yılında kadrosuna yeni uzman hekimler ekleyerek “ÖZEL KAŞ TIP MERKEZİ” adını almış ve 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermeye başlamıştır.

2013 yılı başında ise yeni binamıza taşınarak, tıbbi kadromuza yeni branşlar ve sağlık birimleri ekledik. Ameliyathaneler ve doğumhaneleri hizmete sokarak hastalarımıza daha geniş ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaya ve bu hizmeti her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz.

Merkezimizin SGK ve özel sigortalar ile anlaşması mevcuttur.

Son teknoloji ürünü  cihazlarımız, alanlarında tecrübeli uzmanlarımız   ve  güler yüzlü, eğitimli  personelimiz   ile sağlık hizmeti konusunda mükemmellik ve cazibe merkezi olmak.

  • Toplumumuzun sağlık düzeyini korumak, yükseltmek ve yaşam kalitesini artırmak,
  • Birey ve ailelere çocukluktan yaşlılığa çok yönlü sağlık hizmeti vermek,
  • Erken tanı ve tedaviyi sağlamak,
  • Sağlık konularına fiziksel, ruhsal ve sosyal faktörleri de dikkate alarak yaklaşmak,
  • Koruyucu sağlık hizmeti vermek,
  • Kronik hastalıklarda sürekli bakım ve tedaviyi sağlamak,
  • Takip ettiğimiz tüm aile bireylerinin sağlık kayıtlarını tutarak, gelişmeleri izlemektir.
Kaş Tıp Merkezi Logo

YENİ LOGOMUZ

Kurumsal kimliğimizin çıkış noktasını oluşturan logo için “mühür” formu seçilmiştir. Resmi ve gayri resmi kurumlarda herhangi bir şeyin belirlenen kriterlere uygun yapıldığının göstergesi olarak “mühür” (kaşe) kullanılmaktadır. Raporların onaylanması, dilekçelerin veya ödemelerin onaylanması her zaman  “mühür” ile yapılmaktadır. Bu yüzden yeni logomuz  Kaş  Tıp Merkezi’nin sağlık alanında verdiği bütün hizmetlerin kalite ve yetkinlik açısından “onaylı”, “geçerli” ve “güvenilir” olduğunu göstermek üzere stilize edilmiş bir “mühür” formundan yola çıkılarak hazırlanmıştır.

kaş tıp merkezi kolaj