pi sistem somon dna

SOMON DNA
Yapılan çalışmalar göstermektedir ki, ciltteki eksik proteinleri tamamlayan en iyi kaynak somon balığı DNA’sıdır. Bu nedenle cilt yenilenmesinde, tazelenmesinde ve anti-aging amacıyla kullanılan Somon DNA’nın (Pi System) içeriğinde polinükleotidler (Somon DNA’sı) ve hyalüronik asit molekülleri bulunmaktadır.

Somon DNA Nasıl Uygulanır ?
Uygulama iki aşamadan oluşmaktadır. İlk aşamada cildin kaybettiği nemi geri kazandırmak için hyaluronik asit tedavisi uygulanır ve cilt asıl tedaviye hazırlanır. Yaklaşık 2 hafta süren bu aşamadan sonra ise asıl etkiyi sağlayan ikinci aşamaya geçilir.

İkinci aşamada somon balıklarının sütünden elde edilen özel serum cilt altına enjekte edilir. Bu sayede ciltte azalan proteinler yerine koyulur. Ciltteki proteinlerin tamamlanmasıyla birlikte cilt günden güne gençleşerek daha canlı bir görünüme kavuşur.

Somon DNA’nın Etkileri Nelerdir ?
– Cilt yapısının düzenlenmesi, cildin onarılması ve gençleştirilmesi
– Göz çevresinin aydınlatılması ve sarkmaların toparlanması
– Vücutta oluşan çatlakların tedavisi
– Akne skarlarının tedavisi
– Vücutta oluşan sarkmaların tedavisi

Somon DNA’sı Hangi Bölgelerde Kullanılır?
Somon DNA vücudun her bölgesinde kullanılabilir. Özellikle yüz bölgesinde, akne skarlarının tedavi edilmesi ve cilt yenilenmesine destek olmak için, dudak, yanak ve göz çevresinin aydınlatılması ve yenilenmesi için, boyun ve dekolte bölgesinde cilt yapılamasına destek olmak için, eller ve vücut çatlaklarının tedavisi için etkili olarak uygulanmaktadır.

Somon DNA’nın Etki Süresi Ne Kadardır?
Uygulamanın etkileri ilk seanstan itibaren gözle görülür hale gelir. Tekrarlayan uygulamalarla etki artarak devam eder. Ortalama 12 ay boyunca uygulama etkisini korumaktadır.

    * Verdiğiniz kişisel veri ve iletişim bilgileriniz, Kaş Sağlık Hizmet ve Ürünleri Kimya San. Tic. Ltd. Şti (Kaş Tıp Merkezi) tarafından Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kayıt altına alınır, işlenir ve muhafaza edilir. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması ve işlenmesi politikamızı* ve aydınlatma metnini* okuyabilirsiniz.