lazerle leke tedavisi

LAZERLE LEKE TEDAVİSİ
Kliniğimizde lazerle leke tedavisi için kullanılan Alexandrite Lazer sistemiyle epidermal pigmente lezyonlarda; güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri ve çiller etkin bir biçimde tedavi edilmektedir.

Alexandrite lazer sistemi sürekli ve tekrarlanabilir epidermal soğutma ile benzersiz bir konfor sağlar, işlem esnasında ağrı hissini en aza indirir.

Lazer ile leke tedavisi kimlere uygulanır ?
Çillenmesi olan , yaşla beraber özellikle güneş gören alanlarda, yüz ve el sırtlarında ortaya çıkan yaşlılık lekelerinin tedavisinde, bazı özel leke tiplerinde uygulanır.

Seanslar Nasıl Uygulanır?
Lekenin tipine göre değişmekle birlikte, ortalama 3-4 seans sonucunda lekeler ortadan kalkar. İşlem sonrasında yapılandırıcı kremler ve güneş koruyucu kullanılarak sosyal hayata devam edilebilir.

    * Verdiğiniz kişisel veri ve iletişim bilgileriniz, Kaş Sağlık Hizmet ve Ürünleri Kimya San. Tic. Ltd. Şti (Kaş Tıp Merkezi) tarafından Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kayıt altına alınır, işlenir ve muhafaza edilir. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması ve işlenmesi politikamızı* ve aydınlatma metnini* okuyabilirsiniz.