GENÇLİK VE NEM AŞISI
Ciltteki hyalüronik asit miktarı yıllar geçtikçe azalmaktadır. 35 yaşından sonra bu azalma daha da hızlanır. Hyalüronik asidin azalmasıyla birlikte ciltte nem kaybı başlar ve kırışıklıklarda artış meydana gelir. Nem aşısı bu kaybı telafi ederek ciltteki kırışıklıkları giderir, cilt elastikiyetini arttırır ve yüze daha genç bir görünüm kazandırır.

Gençlik Aşısı Nasıl Uygulanır ?
Uygulamaya başlamadan önce uygulama yapılacak alan lokal anestezi kremiyle hissizleştirilir. 10-15 dakika kadar süren uygulamada, 1.5-2 cm aralıklarla ürün cilde enjekte edilir.

Gençlik ve nem aşısı her yaşta hastaya uygulanabilir. Tamamen doğal bir ürün olmasından dolayı alerjik reaksiyona neden olmaz. Bu nedenle son derece güvenilir bir yöntemdir.

Gençlik Aşısı Ne Zaman Etkisini Gösterir?
Gençlik aşısı uygulandıktan sonra ciltte yarattığı etki 15 gün içinde gözle görülür hale gelmeye başlar.

Etki Süresi Ne Kadardır ?
Cilt üzerinde yarattığı parlaklık, nemlendirme ve elastikiyet arttırıcı etkisi 9 aya kadar devam edebilmektedir.

    * Verdiğiniz kişisel veri ve iletişim bilgileriniz, Kaş Sağlık Hizmet ve Ürünleri Kimya San. Tic. Ltd. Şti (Kaş Tıp Merkezi) tarafından Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kayıt altına alınır, işlenir ve muhafaza edilir. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması ve işlenmesi politikamızı* ve aydınlatma metnini* okuyabilirsiniz.